Amio - ΦΑΚΟΣ WT01 12/24/230V/MICRO USB COB LED 150/300lm 3W ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΒΑΣΗ+ΓΑΝΤΖΟΣ - 1 τεμ. (02170/AM)
- Stock: In Stock
- Κατασκευαστής: Amio
- Model: 02170/AM
- EAN: 5903293021705
Από την ίδια εταιρία...
ΦΑΚΟΣ WT01 12/24/230V/MICRO USB COB LED 150/300lm 3W ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΒΑΣΗ+ΓΑΝΤΖΟΣ ΑΜΙΟ - 1 ΤΕΜ.
Φακός WT01 με μαγνητική βάση και γάντζο απο την εταιρεία ΑΜΙΟ, πολωνικής προέλευσης.
Κύριο φως: 3W COB
Φωτεινή ροή: 2 επίπεδα φωτεινότητας 150 / 300lm
Φακός : 2 σούπερ φωτεινά LED 20lm
Μπαταρία: 1800mAh 3,7V
Ωρα εργασίας: 2.40h Υψηλό επίπεδο, 5h Χαμηλό επίπεδο
2 φορτιστές στο σετ: 230V και 12/24V
Πρίζα: microUSB
μαγνητικό κλιπ 180° και γάντζος
Βάρος: 152 γρ
Διάσταση: 40 x 32 x 360 mm